MEDIHEAL > O marce

O marce MEDIHEAL

MEDIHEAL wykorzystuje wysokorozwinięte technologie i najlepsze na świecie składniki czynne, by tworzyć innowacyjne, profesjonalne maski w płachcie do pielęgnacji twarzy. Nad formulacjami pracują wybitni koreańscy lekarze dermatolodzy oraz kosmetolodzy.

Nasze maski są bezpieczne, przebadane dermatologicznie, nie uczulają, nie są testowane na zwierzętach. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne, bezpieczne dla skóry składniki, które zamykamy w profesjonalnych opakowaniach.

https://www.medihealpolska.pl/wp-content/uploads/2018/09/icon_nr1.svg
Składniki czynne
Jedne z najbardziej skutecznych składników w kosmetologii
https://www.medihealpolska.pl/wp-content/uploads/2018/09/icon_natural.svg
Natura
Maski zawierają bezpieczne składniki, które minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień lub alergii
https://www.medihealpolska.pl/wp-content/uploads/2018/09/icon_doctor.svg
Jakość i profesjonalizm
markę współtworzą wybitni koreańscy lekarze dermatolodzy oraz kosmetolodzy
https://www.medihealpolska.pl/wp-content/uploads/2018/09/icon_nano.svg
Nanotechnologia
Nasze maski tworzymy na poziomie atomów i cząsteczek
https://www.medihealpolska.pl/wp-content/uploads/2018/09/icon_dermatolog.svg
Bezpieczeństwo
Maski są przebadane dermatologicznie i minimalizują ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień

Co to jest MEDIHEAL?

MEDIHEAL to lider na wymagającym koreańskim rynku masek do pielęgnacji twarzy. Marka oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych produktów, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry. Właścicielem marki Mediheal jest firma L&P Cosmetic z siedzibą w Seulu. Oh Sub Kwon – prezes firmy – z przemysłem kosmetycznym związany był od dziecka. Jego matka w roku 1969 założyła i przez wiele lat prowadziła firmę Wangsaeng Chemical, w której Oh Sub Kwon poznawał tajniki branży kosmetycznej. Tworząc L&P Cosmetic wykorzystał dziedzictwo firmy matki i z wielkim sukcesem zbudował własną, specjalizującą się w maskach w płachcie.

Wystarczy 20 minut, by skondensowane składniki czynne - jedne z najbardziej skutecznych w kosmetologii – sprawiły, że skóra stanie się piękna, promienna i odżywiona.

Marka MEDIHEAL wywodzi się z prestiżowej szkoły medycznej na Uniwersytecie w Seulu. Innowacyjne produkty marki są opracowywane przez wysokiej klasy biotechnologów i dermatologów.

Dziś Wangsaeng Chemical jest największym światowym producentem masek kosmetycznych.

W sierpniu 2017 roku skumulowana liczba sprzedanych pod marką MEDIHEAL produktów przekroczyła miliard sztuk!

Produkty MEDIHEAL są eksportowane do 26 krajów świata, m.in. do Chin, Japonii, Singapuru, Malezji, Tajlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Brazylii, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Filipin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od 2017 roku na tej liście znajduje się również Polska.